Csoportos tanfolyam

Hibrid Normál 60 óra (1x3) - 30 online tanórával (szerdán) 18:00-20:15 + 30 óra online tananyag

A tanfolyam díja

55.000 Ft

Tanfolyamainkra az írásbeli szintfelmérést követően tudsz jelentkezni

Mit tartalmaz a tanfolyam?

9+1 egyedülálló tartalom egy hagyományos képzés áráért, melyet kizárólag a Tower hibrid angol tanfolyamon kapsz meg:

1. 30 nyelvi tanórát online, maximum 6 fős csoportban, profi, gyakorlott angol nyelvtanárral (1 tanóra 45 perc)
  2. 30 órányi önálló feldolgozásra tervezett online tananyagot a szintednek megfelelően A1-kezdőtől B2-szuperhaladóig, 5 különböző szinten
  3. online munkafüzetet szövegértési és írásbeli feladatok gyakorlására
  4. letölthető hanganyagot
  5. 2 angol nyelvű, a szintednek megfelelő, egyszerűsített, online olvasmányt interaktív feladatokkal
  6. extra gyakorló feladatokat (videók, quizek, online játékok, nyelvtani feladatok stb)
  7. az online tananyag kétnyelvű szószedetét
  8. személyre szabott haladási tervet
  9. konzultációs lehetőséget
+1   ingyenes orientációs alkalmat

Tanfolyami ütemterv:

• -60 óra, 10 hét
  • -Online tanóra: szerda; 18:00-20:15
  • -Online tananyag feldolgozása a tanulási terv szerint heti 3 órában

Mi történik az online tanórán?

100% beszédfejlesztés, ahol az online tananyag során tanultak szóbeli gyakorlása történik: szókincsfejlesztő feladatok különböző témákban, szituációs gyakorlatok csoportban és párban.

Hogyan zajlik az otthoni tanulás?

• -Haladás az online tananyaggal az egyénre szabott ütemtervednek megfelelően.

Az online tananyag három részből áll:

1. Könyvtár: a könyvtár részben két olvasmányt találsz, melyekhez interaktív feladatok tartoznak.
  2. Leckék+online munkafüzet: a program törzsanyagát adják, amelyben az új anyag feldolgozása és gyakorlása történik: videó alapján hallás és szövegértés, szókincsbővítő, nyelvtan, kiejtés, írás és kommunikációs, illetve olvasott szövegértési feladatok.
  3. Függelék: itt található a nyelvtani összefoglalók leckénkénti elosztása, egy egynyelvű szótár, a rendhagyó igék táblázata, illetve a leckék letölthető hanganyaga.
  • -Az online tananyag kiegészítésére további gyakorlási lehetőséget adnak az extra feladatok: videók, quizek, online játékok, nyelvtani gyakorló feladatok stb.