Intenzív Tanfolyamok 4-6 fős csoportok

• Az órákat a felhasználóbarát, könnyen kezelhető Zoom virtuális felületén tartjuk
  • Online tantermedet egyszerűen, böngészőből, egy linkre kattintva éred el telefonon, tableten vagy asztali gépen
  • Otthonodból, kényelmesen, akár a kertedből, madárcsicsergés mellett is tanulhatsz
  • A maximális tanulási élményt a kommunikatív órák, videók, rengeteg színes, érdekes, interaktív feladat, képernyőmegosztás funkció, online nyelvi játékok, online szótanuló program illetve virtuális tábla biztosítja számodra
  • A tananyagot ingyenesen kapod meg tőlünk

Normál Tanfolyamok 4-6 fős csoportok

Kevés szabadidőd van? Kis lépésekben, de fokozatosan haladnál?Állandó, kiegyensúlyozott az időbeosztásod?Keveset bírsz egy helyben ülni? Válassz normál tanfolyamaink közül!

2024. szeptembertől 2 hetente

Bizonytalan vagy? Vegyél részt ingyenes virtuális bemutatónkon, ahol megismerheted az online tanterem funkcióit, lehetőségeit.elsőkézből tapasztalhatod meg az online tanulás élményét.

Szintfelmérő

Töltsd ki ingyenes írásbeli szintfelmérőnket és jelentkezz szóbelire!

Egyéni órák

Ha speciális igényeid vannak és egyedül szeretnél tanulni, válassz egyéni óráink közül!

Speciális Tanfolyamok 4-6 fős csoportok

Különleges igényeid vannak? Csak hétvégén érsz rá? Csak az angol kommunikációd fejlesztenéd?Kimondottan senior tanfolyamot keresel?Nem beszéltek eleget a középiskolai tanórán? Válassz speciális tanfolyamaink közül!

2024. szeptembertől 2 hetente